GENOVÉ KLÍČE

Nový aktualizovaný dotisk je již v prodeji.

Kniha Genové klíče představuje univerzální nástroj pro sebepoznávání. Obsahuje výživu pro naši mysl a potřebu pochopit, zároveň však velmi jasně vede za informace samotné k hlubšímu poznání a obratu dovnitř. Osvětluje naši přirozenou touhu se ptát a poznávat. Je kompletním přehledem lidské genetické matrice a mapou lidské psyché. Kniha je hlubokou transformační záležitostí. Kniha je nadčasová, poslouží vám k rozjímání v průběhu celého života. 

Autorem knihy Genové klíče (v originále Gene Keys) je angličan Richard Rudd.

Český překlad je výsledkem spolupráce týmu (Markéta Doubravská, Bohumila Kučerová, Jana Mráčková, Veronika Malečková, Petr Lisý, Olga Lejsková a další). Kniha vyšla v dubnu 2015.

 

Jak s knihou zacházet

 • Můžete k ní přistoupit, jak zrovna cítíte. Jelikož jsou Genové klíče holografické povahy, je možné nahodile otevřít a na chvíli se začíst na jakékoli straně.
 • Podle tabulky Spektrum vědomí si lze vyhledat aspekt, jež momentálně ve vašem životě dominuje a přečíst si téma, k němuž se vztahuje v rámci Genových klíčů.
 • Lze se systematicky a postupně nořit do hloubky celého spektra šedesáti čtyř genových klíčů a projít tak celou knihu od začátku až do konce.
 • Podle data narození si můžete nechat vygenerovat svůj osobní hologenetický profil a odhalit tak hlavní aspekty (tedy hlavní genové klíče) uložené ve vaší DNA tvarující váš současný život.

Kniha je určena pro širokou veřejnost, pro psychology a terapeuty.

Nahlédněte do vybraných zkušeností a komentářů čtenářů knihy a neváhejte se podělit také o své zkušenosti, které nám můžete poslat info@genoveklice.cz.

 

Kniha obsahuje

 • Úvod
 • Příběh vzniku knihy
 • Šedesát čtyři genových klíčů
 • Glosář
 • Spektrum vědomí

 

Cena knihy 820,-

Váha knihy 1,2 kg

Počet stran 432

Pevná vazba

Třetí aktualizovaný dotisk knihy v prodeji od konce ledna 2019.

První vydání knihy Genové klíče z roku 2015 a její první i druhý dotisk již vyprodán.

 

Objednávky

Objednávky zasílejte pomocí objednávkového formuláře.

 

Poštovné a způsob platby

Vše ohledně cen, poštovného a způsobů platby najdete zde

 

ZLATÁ CESTA (1. díl) – PRŮVODCE AKTIVAČNÍ SEKVENCÍ

Zlatá cesta je vaše putování profilem. Je to hlavní genetická sekvence umožňující trvale zvyšovat vaše frekvence z úrovně stínu na úroveň daru. Zahrnuje v sobě Aktivační, Venušinu a Perlovou sekvenci a popisuje přirozené rozvíjení

lidského vědomí, jež vyspívá za hranice vzorců oběti stínové frekvence.

Existuje mnoho způsobů, jak ve svém životě využívat Genové klíče. Jsou pozvánkou do světa vaší vlastní představivosti. Zlatá cesta je zkrátka jednou z mnoha cest, a jestliže ji správně pochopíte, nabízí vám jednu z nejpříkřejších cest, s jakou jste se kdy v životě setkali. Čas, který tomuto procesu věnujete, se může stát vaším výkonným pohonem pro posun do zcela nové etapy vašeho života. Proto je potřeba, abyste po Zlaté cestě kráčeli lehkým krokem, ale nebrali ji na lehkou váhu. Dokáže vás energicky vtáhnout zpět do vlastního středu, do svatyně vaší osamělosti.

Podrobný průvodce Zlatá cesta vás bude seznamovat krok po kroku s vaším vlastním nastavením a vy se budete mít možnost nechat vést svými vnitřními jedinečnými cestami v rámci vašeho profilu, vychází v českém jazyce postupně ve třech dílech. První díl s názvem Aktivační sekvence vychází v září 2018. 

Autorem knihy Zlatá cesta (v originále Golden Path) je Richard Rudd, autor knihy Genové klíče.

Český překlad je výsledkem spolupráce týmu (Jana Mráčková, Markéta Doubravská, Bohumila Kučerová).

 

Kniha obsahuje

 • Úvod
 • Popis jednotlivých drah a oblastí Aktivační sekvence
 • Terminologii

 

Cena knihy 380,-

Váha knihy 0,18 kg

Počet stran 101

Formát 140 x 215 mm

Měkká vazba

První vydání knihy v prodeji od 3.9.2018.

 

Objednávky

Objednávky zasílejte pomocí objednávkového formuláře.

 

Poštovné a způsob platby

Vše ohledně cen, poštovného a způsobů platby najdete zde