4.6.2019 – Richard Rudd v Praze

posted in: Akce, Aktuality | 0

Celodenní setkání s autorem knihy Genové klíče Richardem Ruddem

 

 

Příležitost k přímému vstřebání moudrosti Genových klíčů od jejího přímého příjemce. Richard vás provede jednoduchým způsobem vaším hologenetickým profilem pomocí umění kontemplace. Jeho příjemná a skromná přítomnost vás jistě potěší. A samozřejmě bude prostor i na vaše dotazy.

Akce bude tlumočena do češtiny.

Účastnit se může kdokoli, komu jsou Genové klíče blízké. S sebou si vezměte vygenerový profil, který si můžete stáhnout zde: https://teachings.genekeys.com/free-profile/. Generátor profilu bude brzy aktualizován a rozšířen, pracujeme na tom. Proto si počkejte a pokud možno, vezměte s sebou novou verzi.

Akce se bude konat v prostorách Etnosvěta, kam pohodlně dojedete metrem (dvě zastávky z hlavního nádraží, stanice I.P.Pavlova). Maximální kapacita je 150 osob. Prostor bude uzpůsoben k sezení na židlích i na zemi. Pokud prefetujete sezení na zemi, vezměte si s sebou podložku nebo polštář.

Možnost vege oběda v místě konání. Pokud máte zájem, prosím, rezervujte si oběd při objednávce vstpenky. Později vás budeme kontaktovat pro výběr ze dvou variant menu. Předběžná cena za oběd, včetně polévky, je 195,-.

 

Akce začne v 9.30 a potrvá do 16.30 s přestávkou na oběd.

 

Prodej vstupenek přes objednávkový formulář na www.genoveklice.cz.

Cena vstupenek do 30.3. – 1500,-
Cena vstupenek po 30.3. – 1800,-

(storno poplatky 30% při vrácení vstupenky nejpozději měsíc před akcí, později jsou storno poplatky 100%)

 

 

Richard se na návštěvu Prahy velmi těší. 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.