Genový klíč 35

posted in: kontemplace a články | 0

Nacházíme se na sklonku léta, v období nejdelších a nejsvětlejších dnů v roce. Naše vědomí se dotýká slunce a slunce září skrze naše vědomí a osvětluje, zviditelňuje vše, na čem naše zraky spočinou. To, co jsme zaseli, nyní začínáme sklízet. Na kolik jsme si dovolili otevřít mysl zázrakům, na tolik je nyní vidíme ve světě uskutečnění. 

Stín Hladu neustále nabádá, abychom hledali naplnění naší vnitřní prázdnoty ve vnějším světě. Touha po naplnění nás nutí se dívat v první řadě ven, mimo sebe. A toto roční období opravdu nahrává tendenci soustředit se na vnější svět. Je tak lákavý, pestrý, plodný. Náš hlad je živen netrpělivostí (GK 5) a tak sháníme něco, co naši touhu na chvíli ukojí. A jakmile se naplníme, na chvíli pocítíme spokojenost, a potom se pomalu vyprazdňujeme, aby mohl celý koloběh začít znovu. Problém je, že věříme v naplnění skrze nějakou osobu, věc nebo činnost. Stáváme se závislími právě kvůli této tendenci. A pak přestáváme růst, protože veškerou energii věnujeme honbě za prostředkem naplnění. Je to důmyslný biologický proces – hlad – naplnění – vyprázdnění – hlad – naplnění ……… Tato stínová začarovaná smyčka se v našem těle projevuje skrze hladinu serotoninu (ale i dalších hormonů). Jeho nízká hladina způsobuje deprese a chuť k jídlu. Pokud bychom dodali tělu tento hormon synteticky (nebo stimulovali tělo k jeho vyšší produkci), aktivovali bychom tak i chuť na něco. To je velké dilema, pokud si neuvědomujeme, že tato chuť či hlad je touhou po naplnění. Vzniká tak návykovost na vnější svět. Na další dávku. 

Toto chemické dilema nemůžeme nijak vyřešit. Je naší bilologickou podstatou. Je možné si ho pouze uvědomit. Ostatně tak, jak to známe u všech našich stínů. Jejich vyšším účelem je totiž obrat dovnitř. A v tomto bodě může konečně začít rozvoj našeho vnitřního světa. Najednou člověk pocítí svobodu. Když jsme totiž ponořeni do stínové smyčky, jsme obětí svých genetických nastavení. Nevidíme jiné možnosti. Když si je ale uvědomíme, otevřeme mysl, ukážou se nám dosud neviděné obzory a začíná to pravé dobrodružství. 

Když se obrátíme dovnitř, zjistíme, že jedinou skutečnou potravou pro náš hlad, je láska. Není to však láska, která se váže na nějakou osobu ve vnějším světě. Taková láska je jen slabým odvarem, chvilkovým nasycením, odrazem skutečné lásky. Pravá láska je frekvence, která spojuje veškeré stvoření. Je to pocit, že máme možnosti, že můžeme objevovat svoje nitro. A čím je tento pocit silnější, tím více serotoninu naše tělo produkuje, protože se cítíme naplnění. Spustí se celá plejáda chemických procesů. 

Cesta lásky, cesta vnitřního dobrodružství, je červí dírou do jiné dimenze. Možná na této frekvenci ještě občas pociťujeme strach, ale už víme, že jedině tudy vede cesta k naplnění. Když dáváme bez očekávání, cítíme ohromný příval energie a uvolňujeme sekreci hormonů štěstí. 

GK 35 patří do genetického okruhu zvaného Rodina zázraků. Jako jediný genový klíč v této rodině přináší GK 35 do našeho světa vše, co je zázračné. Těm, kdo si dovolí myslet jako děti, otevírá nekonečnou škálu možností. Pro děti je možné cokoli – je to stav neohraničenosti a nespoutanosti. Abyste aktivovali proud zázraků, je potřeba se nejdříve vyvázat z omezení a přesvědčení, která se usadila ve vaší mysli působením prostředí a lidí kolem vás. Z naší historie známe příběhy o tom, jak se člověk vznesl či dematerializoval před zraky druhých. V Rodině zázraků je možné cokoli. Vyzývá nás, abychom překročili omezení hmoty a uskutečnili zázraky, aby tak i ostatní lidé rozšířili své vědomí a otevřeli své srdce i jiným způsobům žití. Dar 35 je jediným místem v lidské DNA, kde si můžeme vybrat, jak se bude vytvářet realita. Jelikož je bodem nekonečných možností. A jedině když otevřeme svou mysl možnostem, máme na výběr. Jedině čistá bezpodmínečná láska dokáže překročit všechny zákony vesmíru, kde se dějí zázraky.

 

Kontemplace a citace GK 35, Markéta Doubravská

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.