Co nového se chystá?

posted in: Aktuality | 0

DSC_0830

Po úspěšném křtu knihy Genové klíče a potřebné pauze a regeneraci se plynule pokračuje na přípravě dalších zajímavých materiálů, které na knihu navazují. Vaše ohlasy a zkušenosti s knihou jsou velmi povzbuzující. Nejenže vám slouží v každodenním životě, ale v mnoha případech přispěla k pochopení vašich nesnází natolik, že jste se mohli uvolnit do větší důvěry ke svému životu. Jinak řečeno: „aha“ efekt – pochopení toho, jak nás stín drtí a způsobuje odpor udělat další jasný krok, člověka doslova povzbudí udělat něco jiným způsobem nebo nás zbaví potřeby pořád s tím něco dělat. Ukáží se většinou nové možnosti a necítíme se tak bezmocní. Uznání naší cesty, ať je jakákoli, přijetí chyb jako nezbytné součásti učení se, aniž bychom se dostávali do pocitů viny, studu, popírání a dalších smyček posuzování naší mysli, nám umožňuje dosedat do pocitu důvěry, že všechno je v pořádku tak, jak je.

V říjnu letošního roku autor knihy Richard Rudd pořádá v rumunských horách hlubší ponor do Venušiny sekvence (části hologenetického profilu, který si může každý z nás vygenerovat z data, místa a času narození) a součástí bude setkání partnerů z různých zemí, kteří přeložili nebo překládají knihu či další materiály do jiných jazyků. Vydávám se tedy na cestu do rumunských hor, kde se bude jednat o další spolupráci mezi jednotlivými zeměmi a na šíření Genových klíčů jako univerzálního jazyka tvoření.

 

Ráda bych vás seznámila s tím, na čem se pracuje, jaké jsou další plány a také s možnostmi, které můžete využívat již nyní:

HOLOGENETICKÝ PROFIL

Hologenetický profil vás zajímá nejvíce. Prozatím si můžete svůj profil vygenerovat na anglických stránkách samostatně nebo si u mě objednat zjednodušenou verzi v češtině. Český překlad stránek pro vygenerování je hotov a čeká se na softwarové řešení, které by umožňovalo vytvoření profilu v různých jazycích, což je záležitostí programovacích pracovníků v Anglii. Doufejme, že tento podzim by už tato bezplatná služba mohla fungovat.

PROGRAM ZLATÉ CESTY

Program Zlaté cesty je hlubším ponorem do vašeho hologenetického profilu. V této chvíli se jedná o placenou službu, která je k dispozici opět na anglických stránách autora a samozřejmě v angličtině. Obsahuje mnoho souvislostí a vhledů do konkrétních oblastí vašeho profilu. Na překladu do češtiny se nyní také pracuje. Program obsahuje tři základní části – Ativační sekvenci, Venušinu sekvenci a Perlovou sekvenci. Postupně pro vás jednotlivé části připravíme a zpřístupníme. S největší pravděpodobností v novém roce.

BESEDY

Živé besedy, na kterých se budu věnovat seznámení s GK, čtení z knihy a společnému zastavení nad konkrétními tématy se rozjede už tento podzim. Termíny besed budou zvěřejněny na FB a www.genoveklice.cz. V případě, že máte zájem o besedu v místě vašeho působiště, je možné naplánovat termín návštěvy i u vás. Kontaktovat mě můžete na: info@genoveklice.cz.

SPOLUPRÁCE

Jelikož si kniha hledá jiné než klasické distribuční sítě, je prozatím k dispozici na www.genoveklice.cz, v několika menších prodejnách, poradnách a terapeutických pracovištích. Pokud byste měli zájem vzít knihu do prodeje ve vašem působišti, ráda se s vámi dohodnu podrobněji (info@genoveklice.cz).

JINÉ ZDROJE GENOVÝCH KLÍČŮ V ČECHÁCH

Obracíte se na mě s dotazy ohledně dalších internetových stránek a zdrojů, které poskytují poradenství a hologenetický profil Genových klíčů. Kniha a další autorské materiály podléhají autorskému zákonu, tzn. jakékoli reprodukování knihy a jejích částí podléhá souhlasu nakladatele a autora. V opačném případě jde o porušování autorských práv. Genové klíče je velmi specifiký materiál se svou vlastní vnitřní terminologií a klíčovými slovy, na která navazují další materiály, proto za kvalitu přenosu jejich poselství v českém jazyce na jiných stránkách než www.genoveklice.cz nezodpovídám.

 

Příjemný příchod letošního podzimu

vám přeje

Markéta Doubravská

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.