Naše talenty jsou skutečnou platnou měnou

Jediný způsob, jak odstranit strach ze systému, je odemknout svého vlastního vrozeného génia, tedy své talenty. Váš génius je základem, je skutečnou jistotou v životě, protože vaše talenty přirozeně přispívají do systému. Je to tedy způsob, jakým jste navrženi, abyste prosperovali. Jenže náš současný systém nepodporuje jedinečnost, proto ani neposílí génia. Naopak v systému, který posiluje jedinečnost, se nikdo nemusí zadlužovat, takže není potřeba úvěrů. Bez věřitelů a bez dlužníků nejsou žádné oběti ani kontroloři. Ve filantropickém systému je váš génius vaší přirozenou měnou a díky tomu je vše tak jednoduché. To vaše talenty vám umožňují prosperovat. Živí vás a vaše blízké a živí lidstvo. Ve filantropickém systému jsou si jednotlivci vědomí své síly, protože si váží systému, o kterém vědí, že jsou jeho součástí.

Ještě neznáte svůj hologenetický profil? Možná je na čase prozkoumat tento nástroj, který vás povede k objevení vlastního génia, svých talentů. 

OBJEVTE SVOJI PERLU!

Genové klíče jsou primárně zaměřeny na sebeuvědomění a sebeposílení každého člověka prostřednictvím přijetí stínu a osvobození skutečného génia. Vyzbrojeni svým géniem, který vyvěrá pouze z otevřeného srdce, jste vybaveni nejen k tomu, abyste přežili nadcházející náročnou dobu, ale také abyste se nad to všechno povznesli. Zatímco někteří se utopí ve vlastních emočních vlnách stínových frekvencí, jiní budou prošlapávat cestu a bude se jim dařit, narostou jim křídla svobody. Jedině z nadhledu můžete vidět, jak vést ostatní ke stejné svobodě uvnitř.

Přichází čas velké naděje, velké vnitřní jistoty. Nejdůležitější je nyní využít této příležitosti k tomu, abyste povstali, spíše než se nechali stáhnout do oběti strachů světa. Pokud si ostatní utahují opasky, buďte jedním z těch, kteří si opasek uvolňují. Je to čas pro velkorysost ducha, inovativní myšlení, hlubokou lásku. Je čas pěstovat své skutečné partnerství, vyživovat své rodiny, posilovat spolupráci a sloužit nové společnosti. Nově vznikající společnost nepatří žádné jediné bytosti, ale v jejím srdci sídlí archetyp císařovny – vize vyššího světa založeného na filantropických principech. Všichni, kdo staví své životy na takových hodnotách, slouží nově přicházející společnosti. Ta je samo-organizující, má kolektivní inteligenci a je zakořeněna v principu synarchie. Její frekvence vytvářejí pole přitažlivosti, do nějž vstoupí a zapadnou jako kolečka do sebe ti správní jedinci. To vše se děje pomalu, téměž nepostřehnutelně. Starý svět se postupně rozpadá a rodí se nová energie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *