Kniha vyjde na začátku roku 2015

posted in: Aktuality | 2

Když se projekt Genové klíče rozjížděl, určité osoby mě upozorňovali, že je kniha skutečně náročná a že dokončení vidí spíše na začátek dalšího roku. Já jsem byla nicméně optimistická a počítala jsem s tím, že do konce tohto roku vše dokončíme.

Nedokončíme….

Děláme, co můžeme. Už se kniha rýsuje, ale stále máme ještě dosti textu k ladění. A tak všem zájemcům i předplatitelům z HItHit oznamuji, aby se nachystali na knihu až po novém roce, ale stále si uchovali své těšení se na ni.

Díky všem, kteří na knize pracují a také všem zájemcům za trpělivost.

 

Zde přidávám výňatek z Genového klíče 5, který pojednává právě o tématu správného načasování:

GK 5 v sobě skrývá velké tajemství životního načasování. Obsahem tohoto genového klíče je důvěra či nedůvěra k vesmírnému rytmu a přirozenému načasování. GK 5 určuje rytmus ročních období, růst buněk i stárnutí živých organismů a také řídí všechny vzorce migrace lidí i zvířat. Netrpělivost je jednou z nejvýznamnějších příčin všech chorob na naší planetě, jelikož nám podrývá zdraví a odstřihuje nás od pulzu života. V jistém směru však bývá netrpělivost lidmi nazírána jako pozitivní rys, neboť nás může podněcovat k akci a vytrhnout nás z naší samolibé nečinnosti. To je však mylný dojem, protože netrpělivost pramení z neklidu a všechny činy vycházející z neklidu jsou mimo harmonii s celkem. Je velký rozdíl mezi tím, je-li východiskem našeho jednání neklid, anebo odhodlání.

Netrpělivost není přirozeným rysem lidského charakteru. Naopak, je výsledkem ztráty přirozeného rytmu na biologické úrovni. Když se cítíme netrpěliví, naše dýchání je mělké a nervový systém je příliš aktivovaný. Naším základním pocitem je, že je všechno jinak, než by mělo být. Tento pocit je samozřejmě mylný. Všechno je přesně tak, jak má být. Stalo se však to, že jsme vypadli ze svého přirozeného stavu – stavu důvěry. Netrpělivost vždy vychází z mysli, a proto se jí vyznačují pouze lidské bytosti. Příčinou je nezvyklá povaha našeho neokortexu, který zpracovává informace takovým způsobem, že vše vnímáme jako zasazené v čase – v minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti. Jediným způsobem, jak netrpělivosti uniknout, je uniknout své mysli a jejímu království času. A právě to se děje na vyšších frekvencích tohoto genového klíče. Čím více si uvědomujeme svou netrpělivost a neklid, tím více se noříme do svého pravého centra a tím méně nás zajímá čas a načasování. To je zrod vyšší frekvence, která se nazývá Trpělivost. GK 5 obsahuje nejkrásnější z rovnic – přijetí rovná se trpělivost, protože čím hlouběji vstupujeme do svých strachů, tím jsme trpělivější.

Čím více důvěry v rytmus svého života a trpělivosti v sobě dokážeme probudit, tím více se nám otevírá srdce a náš postoj k tomu, co zažíváme, a k lidem kolem nás je mírnější, pružnější a smířlivější.

Když si počkáme a dovolíme životu, aby projevil svůj přirozený rytmus, dojdeme k poznání, že život sám ví nejlépe, co dělat.

 

letak 1 nahled

 

 

2 Responses

  1. HELENA MACHYNKOVÁ

    NARAZILA JSEM NA VAŠE STRÁNKY NÁHODOU (I KDYŽ VLASTNĚ ŽÁDNÉ NÁHODY NEEXISTUJÍ) A MÓÓC MĚ KNIHA

  2. HELENA MACHYNKOVÁ

    ZAUJALA.PŘEJI VÁM I CELÉMU TÝMU JEJÍ ÚSPĚŠNÉ DOKOČENÍ A UVEDENÍ DO ŽIVOTA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.