Přidejte se k dalším lidem, kteří se zajímají o Genové klíče nebo prochází svým profilem ve vaší lokalitě. 

Ve skupině a společném sdílení je velká síla. Můžete se scházet pravidelně nebo občasně, podle svých potřeb, diskutovat, sdílet, procházet společně své profily, dělit se o zkušenosti. Vytvořte takovou skupinu nebo se přidejte k již existující. Lokální skupiny slouží jako místo pro setkávání příznivců Genových klíčů. Cílem skupiny není organizace přednášky či seminář. Pokud taková skupina vzniká, všichni její členové se mohou podílet na její organizaci. Sebeorganizující duch skupiny vás navede. Nečekejte tedy na to, až vás někdo pozve a něco ve vašem okolí zorganizuje a zkuste se zapojit. 

Synarchie se posiluje, když všichni zúčastnění procházejí transformací společně. Zlatá cesta byla vytvořena přesně k tomuto účelu. Procházet Zlatou cestou s blízkou skupinou nebo milovanou osobou je nezapomenutelný zážitek, který můžeme každému doporučit. Na rozdíl od tradičního modelu, kde jeden člověk, který určitému tématu rozumí, učí ostatní, nás Genové klíče vyzývají, abychom se stali spíše prostředníky transmise. Pokud vznikne skupina v určité lokalitě, určitě bude obsahovat jednoho či více zprostředkovatelů, kteří mohou sloužit jako prostředníci. Prostředník funguje jako spojující uzel pro určitý typ skupinové chemie, může navést ostatní, dát vzniklé skupině určitou strukturu a impulz, ale hlavní důraz je na ocenění skupinové inteligence. Prostředník poskytujete alchymistický kotlík pro transmutaci, ale změna, která se v něm odehraje, je tajemná a nepředpověditelná. Každá skupina by měla mít nějaký společný účel, který ji přesahuje.

Pokud chcete být kontaktní osobou pro dané místo, která by sdružovala zájemce, popř. poskytovala prostor pro setkání, ozvěte se.

Předpoklady:

  • vlastní zkušenost s GK a profilem (min. 2 roky)
  • organizační schopnost pro uspořádání skupiny a její nenásilné vedení
  • vnitřní souhlas s principy a hodnotami tvoření synarchie (https://www.genoveklice.cz/kontakt/spoluprace/)

 

Lokální skupiny:

  • PRAHA, Lucie Vlasáková – lucie@vlasakova.one
  • BRNO, Hanka Poláková – hanah.polakova@seznam.cz 
  • ŠUMPERK, Markéta Doubravská – info@genoveklice.cz
  • JIČÍN, Martina Hanáčková – m.hanackova@studiostastnychdeti.cz
  • TIŠNOV, Jana Koudelová – johankou@seznam.cz

 

Obrátit se můžete i na kontaktní místa s prodejem knih, kde vám poradí a popř. vás propojí s dalšími lidmi.