Křest Venušiny sekvence v Brně

posted in: Aktuality | 0

S radostí oznamuji, že 1.4.2019 přišla na svět další kniha autora Genových klíčů Richarda Rudda. Po více než dvou letech kontemplací, překladů a korektur týmu Jana Mráčková, Markéta Doubravská a Bohunka Kučerová je zde další díl Zlaté cesty s názvem Venušina sekvence. Je daleko výživnější a hutnější než první díl, věnuje se vztahům jako naší cestě k sama sobě a pojmu Láska, který je dnes všeobecně jaksi zastřen moderním pohledem na život. A přesto zmiňuji znovu i první díl s názvem Aktivační sekvence, který je sice útlejší a pohodovější, ale zároveň je základem a patří mu výsostné právo na číslo jedna, protože se týká primárních otázek typu „kdo jsem?“ a „proč zde jsem“ či „co tady mám dělat?“. Tím ukotvuje tato témata a obecně se týká našeho těla a talentů, jež máme k dispozici. Bez pochopení Aktivační sekvence a dostatečném ukotvení v základních otákách včetně stabilizace není Venušina sekvence doporučena. Venušina sekvence je ponorem do neznámých vod našich pocitů a emocí, sexuality, dětství a vnímání lásky. Je to kouzelná výprava a pro mě osobně srdcovka. Zároveň si žádá naši trpělivost, odevzdanost tomuto tématu a jejímu zkoumání a hlavně jemnost. 

V sobotu 30.3.2019 jsme pořádali v Brně malý workshop na toto téma a protože zrovna v tu dobu dovezli z tiskárny čerstvou knihu, tak jsem ji vzala s sebou a mohli jsme ji pokřtít. 

Jde vidět, že jsem rozený dubňák, protože téměř vše, co zatím vyšlo nebo bylo dotištěno, připadalo na duben. Je to zkrátka čas nových začátků.

Přeji nové knize, aby bortila staré představy o lásce, aby lidem rozšiřovala obzory a dělala to laskavým způsobem. Tak jak si to všichni zasloužíme. 

Takže hurá! Kniha je k dispozici. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.