Meditace jarní rovnodennosti – 21. března 2020 v 21 hodin

posted in: Akce | 7

Živě s Richardem Ruddem

Přidejte se k sobotní meditaci, která nás pomůže připravit a posílit pro nadcházející čas plný výzev, jež lidstvo podstoupí. Díky koronaviru, který se nezadržitelně šíří, můžeme vstoupit do Velké změny – přechodného období vyznačujícího se zkouškami, ve kterých bude lidstvo a celá planeta proměněna ve svou vyšší verzi sama sebe.
Je to jedna z nejsilnějších meditací, které Richard přináší. Je jako stvořená pro chvíle, jež prožíváme.

Meditace je přeložena do češtiny. Pod živým vysíláním (odkaz níže) najdete seznam přeložených textů, ze kterých si vyberete a stáhnete ve formátu PDF do svého PC. PDF otevřete a můžete si jej číst během Richardovy meditace. Živé vysílání sputíte uvedeným odkazem (na Youtube). Začne úvodem, který není přeložen a potom bude následovat meditace. Když uslyšíte hudbu, můžete začíst číst z přeloženého textu. 

Přeji příjemný zážitek.

M.D.

Gene Keys Live on Youtube

7 Responses

 1. Anonym

  Milá Markéto, veliké díky za práci, kterou jste si dala s překladem a těším se na meditaci! S pozdravem, Daniela

 2. Anonym

  Díky, bohužel jsem pod videem žádné soubory nenašla. Musím být přihlášena? Nebo? Dekuji

  • genoveklice

   Budou tam soubory zítra, jakmile se živé vysílání spustí.

  • genoveklice

   Pokud jste soubor s překladem nenšla nevadí, i přesto byla vaše účast důležitá. Budete si je moci stáhnout zpětně, dám je na web.

 3. Martina

  Bylo to fantastické!! Nemám slov… Děkuji též za překlad, všemu bych nerozuměla..

 4. Anonym

  Markéto, děkuji za překlad meditace a modliteb. Děkuji Richardovi za úchvatnou meditaci. Byla ohromně silná! Na cestě jsem měla nejen sebe, ale i své blízké. A celá meditace krásně korespondovala s celým období od začátku kalendářního roku, kdy jsem si měla postupně procházet GK 34,33 a 43. Kdy GK 34 a 43 jsou rodina osudu a 33 bylo pro zakončení mého loňského věku. Tím se sjednotila cesta a meditace podtrhla celkový význam a plynutí mé i všech z nás. Přeji všem krásný život plný radosti a odvahy. Děkuji Zuzka Metelková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.