Poslední kusy prvního vydání knihy Genové klíče – na obzoru dotisk

posted in: Aktuality | 2

Obal knihy 2016

 

Bude to téměř rok, co jsme vydali knihu Richarda Rudda – Genové klíče – v češtině. V dubnu 2015 jsme pokřtili toto nové dítě mezi knihami na veletrhu Biostyl a Evolution.

Tenkrát jsem netušila, jaké množství nechat vytisknout. Vzhledem k tomu, že jsme museli knihy někde uskladnit (mnohé z nich přímo doma) a investice do začátku byly vysoké, tak jsme se raději drželi při zemi. Je necelý rok poté a na skladě je posledních pár kusů.

Vaše ohlasy na knihu jsou velmi povzbudivé, zkušenosti s knihou bohaté a různorodé. Jde vidět, že Češi jsou vynalázavý národ. Mnoho z vás knihu využívá velmi invenčním způsobem, někteří dokonce jako inspiraci ve své praxi a podnikání. Hlavně však kniha slouží k osvětlení a pochopení toho, co nám život přináší.

Vše nasvěčuje tomu, že první narozeniny budeme slavit dotiskem. Po zkušenostech s lepenou vazbou jsme se rozhodli, že dostik bude mít šitou vazbu a oblékne se do trvrdé obálky. Nitro knihy zůstane téměř nedotčené až na opravu několika překlepů. Grafika obálky bude mírně upravená – především přehledný i-ťingový kruh, který můžete libovolně využívat (např. pro práci s kyvadlem).

 

 

 

 

2 Responses

 1. Jan Hlaváček

  Zdravím ze Žďárce,
  kdysi jsme vydali Lílu- kosmickou hru, má 72 polí různých stavů vědomí. Nyními zaujaly Genové klíče. Bude-li hotov dotisk, tak bych měl zájem.
  Hezký čas
  Honza

  • genoveklice

   Ano, dotisk bude už během příštího týdne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.