Přidejte se k jičínské skupině

posted in: Aktuality | 2
V Jičíně vznikla skupina příznivců GK. Jičín je vlastně takovým průkopníkem. Konala se zde první beseda a taky praktický workshop k hologenetickému profilu. Zájem se v této lokalitě zkrátka rozrostl velmi rychle. A jasně, že se na šíření GK podílely konkrétní osoby, které skrze svou vlastní zkušenost mají neustále co předávat. Tímto díky Martině Hanáčkové a spol.
 
Dáváme tedy všem na vědomí, že další setkání v Jičíně se uskuteční ve středu 30.11.2016 od 17 hod, v prostorách výtvarné dílny K-klubu. Pokud máte zájem přidat se, kontaktujte Martinu Hanáčkovou (m.hanackova@studiostastnychdeti.cz). Nejenom, že budete mít příležitost sdílet, ale také můžete nahlédnout do tabulek rodin GK klíčů pana Honzy Valenty s jeho osobním výkladem.
 
Cesta Genovými klíči je cestou kontemplace a sebereflexe, samostatné vnitřní práce. Ale je rovněž kolektivním věděním, a proto skupinová kontemplace dokáže velmi obohatit. Projít každou oblastí či dráhou sám ve vlastním životě a zároveň i v rámci skupiny může být upřímně silný prožitek. Podpora, kterou skupina poskytuje, může posilovat váš vlastní proces sebeosvícení a přinášet další průlomy.
 

2 Responses

  1. Ivana Karlová

    Dobrý den, koukám, že jsem na Vás narazilo den po setkání.. ani jsem se o tom nikde nedočetla.. narazila jsem na to náhodou při prohlížení knihy na megaknihách.. :-). Vše na toto téma a vše mezi nebem a zemí.. sebepoznání mne zájímá.. :-). Třeba se i potkáváme.. 🙂 – tedy myslím v Jičíně, reaguji na článek „Přidej se k jičínské skupině“. Těším se na někdy na setkání Ivana Karlová

    • genoveklice

      Paní Ivano, v Jičíně je skupina lidí, kteří se setkávají. Určitě je můžete oslovit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.