Projekt na HitHit je úspěšný

posted in: Aktuality | 0

Děkuji všem přispěvatelům do projektu v rámci HitHit.

 

Tím, že se cílová částka naplnila, ve mě dosedl pocit, že to má smysl. Za odměny bylo vybráno více než 70 tisíc. Tato částka by měla pokrýt náklady na korektury, na kterých pracují dva profíci – překladatelé. Je to Petr Lisý – velmi zkušený překladatel knih pro vydavatelství Maitrea a knih s psychologickou či buddhistickou tématikou. A PhDr. Bohumila Kučerová, překladatelka, která má za sebou rovnou padesátku přeložených knih pro různá nakladatelství. Překládá z angličtiny a němčiny a je učitelkou angličtiny na šumperském gymnáziu. Tím, chci říct, že Genovým klíčům pomáhají na svět skutečně výborní lidé.

Vzhledem k tomu, že ukončený projekt na HitHit bude nyní potřeba administrovat, prosím všechny o trpělivost, všem se ozvu a postupně rozešlu předplacené odměny. Těm, kteří si předplatili knihu, dorazí odměna doufejme do konce roku. O pokračování na přípravě knihy vás budu průběžně informovat.

Genové klíče jsou cestou, která mění život. Pro mě je práce na knize velkou výzvou a aktem oddanosti. Vše, s čím se v knize setkávám musím nejdříve vstřebat, zažít, abych mohla poračovat dále. Z tohto pohledu si kniha žádá svůj čas a nelze na nic tlačit ani spěchat. Učí mě věřit svým pocitům, své chuti do práce, potřebě odpočinku, důvěry v to, co dělám a oddahodlání to celé dokončit.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.