Půlroční skupinové studium GK v Šumperku 2019/2020

posted in: Akce | 0

I letos na podzim otevírám pro další uzavřenou skupinu půlroční společné studium Genových klíčů. Loňské studium bylo skvělým rozjezdem a proto jsem se rozhodla pokračovat. 

Na začátku října proběhne úvodní setkání skupiny, která bude v průběhu půlročního studia společně objevovat a rozjímat nad jednoduchými principy života a postupně odhalovat svůj hologenetický profil. Cílem je vytvořit intimní a bezpečný prostor, ve kterém budeme moci procházet jednotlivými tématy genových klíčů a oblastí profilu a sdílet své zkušenosti. Během půlročního studia se mohou účastníci naučit základní orientaci v systému Genových klíčů, ale především si zvolí svůj vlastní přístup k této knize tak, aby ji mohli samostatně používat. 

Setkání se budou konat 1× za 14 dní vždy v úterý podvečer od 17 do 20 hodin, od října 2019 do dubna 2020. 

Předpokladem pro účast je schopnost účastnit se všech setkání, která na sebe navazují, ochota nahlédnout na své stíny a převzít za ně zodpovědnost, touha naslouchat ostatním a sdílet, schopnost si udělat čas a prostor na samostatné kontamplace mezi setkáními a komunikovat se skupinou. Zvažte tedy svůj závazek. 

A pokud jste se rozhodli do studia vstoupit, prosím nahlašte se na: info@genoveklice.cz. Po naplnění 15 míst bude skupina uzavřena. Přijímám i pět dalších náhradníků pro případné zastoupení, pokud ze skupiny před zahájením někdo vystoupí. 

Cena za půlroční studium (13 setkání): 6 500,- (platba předem)

Místo: Šumperk, Akademie J.A.Komenského

Rozvrh 2019: 8.10, 22.10., 5.11., 19.11., 3.12., 17.12. (17:00 – 20:00)

(změna rozvrhu po společné domluvě možná)

 

Studiem provází Markéta Doubravská

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *