Setkání lokální skupiny v Praze – 18.6.2020

posted in: Akce | 0
Rádi bychom vás pozvali na osobní setkání, které je naplánované na  čtvrtek 18.6.2020 od 18:00 hod. Jako téma tohoto setkání jsme zvolili Genový klíč 12 (Ješitnost, Rozlišování, Čistota), který bude v tomto probíhajícím období aktivní a jeho partnerský klíč 11 (Zatemnění, Idealismus, Světlo). Podíváme se společně na vzájemné působení obou klíčů, jejich roli v celkovém obrazu a to jak působí a ovlivňují jednotlivce i společnost. Pro ty z nás, kteří mají jeden nebo druhý klíč ve svém profilu bude příležitost prozkoumat dané téma v rámci skupiny, různých vhledů a úhlů pohledu, pro ty kdo ho nemají, bude příležitost se seznámit s tím, jak působí v daném období. Jistě bude prostor i na otázky, sdílení, případě jiná témata.
Čaje, voda je k dispozici, káva je za drobný poplatek 25kč, případně zdarma Káva rozpustná. Pro ty kdo chce a cítí to tak, může donést něco malého na občerstvení, například čokoládu, oříšky, ovoce. Příspěvěk na pronájem prostoru činí symbolických 100 Kč.
 
KDE: v 5. patře v domě Maitrea, Týnská ulička 1064, Staré město, Praha 1.
V případě, že tento čas bude již recepce uzavřená, zvoňte prosím na zvonek Terapeuti, dveře nalevo od dveří do Restaurace Maitrea.
 
Přihlášky na petrhrdina79@gmail.com – Petr Hrdina

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.