Svoboda a transparentnost

Všechny struktury a systémy mají ze své podstaty nějaký skrytý záměr, nějaký program. Manipulují s formou, aby vytvořily určitou změnu. Venušina sekvence má jediný záměr – učinit lidi lidštějšími. Není to proces, který můžete vykonávat z komfortní zóny svého obývacího pokoje přes počítač. Budete muset skutečně komunikovat s lidskými bytostmi. Naše zranění jsou přece emocionálním procesem. Lidstvo v současné době prochází velkou genetickou přípravou – chystáme se na nový druh lidské bytosti. Bod rovnodennosti se v roce 2027 přesune do GK 55 a 59, které představují dar Svobody a Intimity. Na svých nejvyšších úrovních představují siddhi Transparentnosti a Svobodu. V případě GK 55 se klíčová slova daru a siddhi nemění. Jedná se o jediný GK, u kterého k tomu dochází, a má to poměrně velké důsledky.

Všechny tyto stavy vědomí, které jsem označoval jako „siddhické“, ve skutečnosti představují naše budoucí vědomí v jiném, pokročilejším nosiči. Čas od času se spontánně přihodí zvláštní úkaz a lidská bytost se dostane do některého z těchto stavů. Lidé tomu říkají osvícení nebo seberealizace. K tomuto stavu vědomí nevede žádná cesta. Prostě k němu dochází jako ke zdánlivě náhodné mutaci, a proto ho nelze nikdy zopakovat. V budoucím nosiči nebo genetické struktuře lidstva budou tyto vyšší mutace normální. To je důvod, proč se úroveň daru a siddhi spojí v jedno prostřednictvím GK 55. Svoboda se týká vysvobození z uvěznění ve struktuře. Jinými slovy, mutativní magická energie či vědomí nezůstanou „zaseknuté“ či omezené strukturou, v níž jsou umístěny. Tomu říkáme duchovní vědomí.

Účelem Venušiny sekvence je podpořit autentické lidské bytosti, které budou připraveny na tyto nadcházející změny. Venušina sekvence se zaměřuje na Transparentnost jako na svůj nejvyšší cíl. Transparentnosti lze dosáhnout pouze prostřednictvím emoční intimity. Toho nemůžete dosáhnout sami, ale musíte na tom pracovat prostřednictvím vztahů. Transparentnost znamená, že již nic neskrýváte před druhými ani sami před sebou. Budoucí vědomí bude naprosto transparentní, protože vědomí musí být schopno samo se pohybovat prostorem. To znamená, že všechny problémy, bloky a zranění je třeba plně uznat a přijmout. Prostřednictvím Venušiny sekvence se člověk začne zbavovat všech svých skrytých programů. Kdykoli člověk prožívá utrpení, musí si své zranění neustále uvědomovat. Jinými slovy, jakmile tento proces jednou spustíte, nemůžete ho zastavit, protože život vám ho prostřednictvím vaší emocionální bolesti připomíná dál.

Transparentnost přichází do lidské společnosti, ať se nám to líbí, nebo ne. Pokud chcete být součástí tohoto plánu, budete se muset brzy začít emočně svlékat! Moje osobní zkušenost s transparentností je taková, že se díky ní cítíte svobodnější než kdykoli předtím. Moje hruď je měkčí a otevřenější než kdykoli předtím. Je to emocionální svoboda, která plyne z toho, že nemáte co skrývat. Znamená to, že musíte být naprosto upřímní k sobě i k ostatním, a když k tomu dojde, odpadne z vašeho života tolik přítěží.

Nižší frekvence stínu 55 představuje uvěznění ve vzorcích oběti. Kde se ve svém životě cítíte v pasti? Která struktura vás omezuje? Peníze? Vztahy? Zdraví? Venušina sekvence se zabývá celou bytostí, protože jde až k jádru zranění, a její skutečná krása spočívá v tom, že se vše děje jako mávnutím kouzelného proutku. Dokonce to ani není Venušina sekvence, která to umožňuje. Je to živá tranmise tohoto krásného učení, která proces kalazyje prostřednictvím jiné lidské bytosti s otevřeným srdcem. Jediné, co musíte udělat, je dovolit to!

 

Richard Rudd

překlad Markéta Doubravská

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *