Mgr. Martina Hanáčková, Jičín

Terapeutka v oblasti emočního zdraví – od 2012 v oblasti výchovy malých dětí, obzvláště v období prvního vzdoru, kdy se zakládají emoční programy na celý život, viz. www.studiostastnychdeti.cz.

Od 2016 přichází do jejího života i oblast kvantové medicíny viz. www.uzdravimesesami.cz, kdy přes vnitřní procesy a práci se svým emočním světem můžeme dojít k mnohému uzdravení, i z těch nejvážnějších či dlouhotrvajících obtíží.

Genové klíče jsou jí od samého počátku existence knihy v ČR cenným nástrojem při pomoci i na cestě svého osobního rozvoje. Ve svém okolí zajišťuje distribuci knihy GK a pro zájemce pravidelné setkávání nad knihou, popř. organizaci workshopů.

 

 

Mgr. Hana Poláková, Brno

Celostní terapeutka. Pečuje o duši a tělo. Její předností je mnohaletými zkušenostmi ověřený a zušlechťovaný talent empatie a vnitřního vhledu. V rámci své terapeutické praxe vám může pomoci seznámit se s Genovými klíči a způsobem jak s nimi zacházet, aby se ve vašem životě mohly uskutečnit frekvenční změny, které vás přiblíží k univerzálními řádu a hlavně vaší životní spokojenosti a souladu.

Věnuje se také astropsychologii, vůním a esenciálním olejům. Ráda míchá voňavé a léčivé osobní elixíry na míru. Je vdaná a má tři dcery. Žije se svojí rodinou v Brně.   

www.hanapolakova.cz

 

 

 

Bc. Jana Mráčková

Jana se podílela na překladu knihy Genové klíče a nyní i na překladu Zlaté cesty. Pochází z pošumavského maloměsta, žila pár měsíců na Kanárech, nyní žije více jak rok v Dánsku. Vystudovala bohemistiku v Brně, čeština ji odjakživa okouzlovala. Pár let sbírala zkušenosti napříč všemožnými obory – od projektové manažerky, přes vedoucí volnočasového klubu pro mládež až po servírku.

Poslední roky cestuje: „A každá cesta mi přinesla větší sebereflexi a posun než tisíc seminářů nebo knih. Věřím v sílu prožitku, i proto mám blízko ke Genovým klíčům – protože ta kniha se nečte, ale spíš prožívá. Dnes jsem o něco zralejší než před lety, a tak si užívám klid i tvůrčí potenciál „obyčejné“ každodennosti. Miluju silnou kávu, dobré jídlo, útulný domov, vůni a krásu květin… a hor. Z pohybu mám nejradši procházky, plavání a tanec… a občasné porýpání se v zahrádce. Večer mě obvykle najdete v posteli s knihou nebo na terase se sklenkou vína ve společnosti těch, které miluju, pravděpodobně budeme rozjímat nad životem. Někdy mě ale můžete i v pozdních hodinách zastihnout u počítače… dělat to, co miluju asi nejvíc – svou práci – psaní všeho druhu.“ 

www.liveinspirit.cz

www.papirovestesti.cz

  

Jana Koudelová, Tišnov

„Spolupráce otevírá bránu a prostor k celostnímu léčení a uzdravení, otevírá bránu k sebepoznání“.

Když jsem se vydala cestou uzdravování, nejdřív jsem se potkala s klasickou homeopatií, která je medicínou budoucnosti a moderním šamanstvím. Během svého zrání a své homeopatické praxe jsem poznala i sílu a milost procesu skutečného odpuštění, které vnímám jako konečnou stanici na cestě stát se sjednoceným a dobrým člověkem. Do této konečné stanice nás doprovází mnoho pomocníků, tím nejcelostnějším jsou Genové klíče a naše prožitky s nimi spojené. Ráda pomáhám ostatním s pochopením Genových klíčů na osobní i kolektivní rovině, což mně přináší další úžas nad celým systémem Genových klíčů. Začala jsem psát genové příběhy na míru – na základě osobního hologenetického profilu. Když je to možné, propojím příběh i o poznatky vyplývající z barev naší duše i osobnosti.

www.kvetzivota.eu